Fotografski natečaj

Znak evropske dediščine - Evropa se začne tukaj!

Pošlji fotografijo!

Leta 2019 se je pričel projekt mreženja nosilcev Znaka evropske dediščine, ki je povezal 19 partnerjev. V projekt je vključena tudi Občina Tolmin s Spominsko cerkvijo Sv. Duha v Javorci, ki jo v projektu aktivno zastopa Tolminski muzej.

V okviru projekta smo že pripravili posebno stran na omrežjih Facebook in Instagram, čisto sveža pa je spletna stran projekta. Istočasno je razpisan nagradni fotografski natečaj z naslovom "Znak evropske dediščine - Evropa se začne tukaj!". Cilj natečaja je promocija temeljnih evropskih vrednot, ki izhajajo iz načela svobode, demokracije, spoštovanja človekovih pravic, kulturne in jezikovne raznolikosti, strpnosti in solidarnosti in ki jih zastopa ter predstavlja 48 nosilcev Znaka evropske dediščine.

Trajanje natečaja:
15. februar 2021 - 14. marec 2021.

Natečaj je odprt za javnost - na njem lahko sodelujejo državljani vseh držav. Odprt je za vse zainteresirane amaterje in profesionalne fotografe.

Vabimo vas k udeležbi in se veselimo vaših fotografij. K natečaju se prijavite tukaj.
Veseli pa bomo tudi, če boste vest o natečaju širili dalje.

Lahko pa seveda muzej tudi obiščete. Za čas epidemije sicer veljajo posebni pogoji obiska, zato vas prosimo, da se držite tukaj navedenih priporočil.