Muzej zapira svoja vrata

-

Naše veselje ob odprtju muzeja za obiskovalce ob koncu lanskega leta ni trajalo dolgo. Skladno z vladnim odlokom glede epidemije COVID-19 z 9. januarjem 2021 do nadaljnjega ponovno zapiramo svoja vrata.

Vsem, ki vas zanimajo naši projekti in razstave v muzeju, ponujamo nekaj malega na spletnih straneh. Tudi naša trgovinska dejavnost nemoteno teče preko spletne trgovine. Delavci muzeja pa smo seveda za kakršna koli vprašanja ali pobude tudi v času zaprtja dosegljivi na telefonski številki (05) 38 11 360 ali po elektronski pošti muzej@tol-muzej.si.

Zahvaljujemo se za razumevanje in upamo, da v tem času ne boste pozabili na nas.

Predvsem pa skrbite za svoje zdravje, da se bomo čimprej spet lahko srečevali v živo.

Zaradi ukrepov proti širjenju covid-19 začasno zaprto!