Nova razstava v Tolminskem muzeju

Prve posoške tovarne

Ta veseli dan kulture letos v Tolminskem muzeju praznujemo na drugačen način. Postavili smo novo razstavo z naslovom

PRVE POSOŠKE TOVARNE,

ki pa za zdaj zaradi znanih razlogov še ne more doživeti klasičnega otvoritvenega dogodka. Prav tako si razstave še ni mogoče ogledati v živo, zato vam za prvi vtis ponujamo vsaj nekaj fotografij in virtualni sprehod skozi razstavo. Ob razstavi je izšel tudi razstavni katalog, ki prinaša obilo slikovnega gradiva in spominov in je na voljo v naši spletni trgovini.

Vabimo vas na ogled razstave v muzeju, seveda ko bo to mogoče. Na naši spletni strani pa si lahko že zdaj ogledate nekaj drugih spletnih razstav, ki smo jih pripravili za ta virusu podrejeni čas.

Virtualni sprehod skozi razstavo

Zaradi ukrepov proti širjenju covid-19 začasno zaprto!