Obvestilo obiskovalcem

Spoštovani

Po navodilu Ministrstva za kulturo in v dogovoru z Občino Tolmin bodo zaradi preprečevanja širjenja koronavirusa Tolminski muzej in vse njegove dislocirane enote  (Vrsno – rojstna hiša Simona Gregorčiča, Most na Soči – arheološka zbirka, Slap ob Idrijci – domačija Cirila Kosmača) od petka, 13. 3. 2020, do preklica ZAPRTE za obiskovalce.

Za morebitna vprašanja ali informacije lahko pokličete na tel. št. 05 38 11 360 oz. nam pišete na elektronski naslov muzej@tol-muzej.si.

Lepo vas pozdravljamo in vam želimo, da ostanete zdravi!