Obvestilo obiskovalcem

Tolminski muzej

Spoštovane obiskovalke in obiskovalci muzeja

Obveščamo vas, da sta Tolminski muzej in Rojstna hiša Simona Gregorčiča zaradi preprečevanja širjenje okužbe s koronavirusom in v skladu s priporočili NIJZ do preklica zaprta za obiskovalce.

V tem času vas prijazno vabimo k ogledu muzejskih vsebin na spletni strani in spremljanju naše Facebook strani. Za kakršna koli vprašanja v zvezi z našim delom in poslanstvom nas lahko tudi pokličete ali nam pišete po elektronski ali navadni pošti.

Vabimo vas tudi, da na svojih domovih pobrskate za predmeti, na katere vas vežejo dragoceni spomini ali zanimive zgodbe. Veseli bomo, če jih boste delili z nami.

Ostanite zdravi!