Spremenjen poletni urnik muejskih razstav

Tolminski muzej

Zaradi velikega zanimanja domačih gostov, ki to poletje množično raziskujejo in na novo odkrivajo zanimivosti Posočja, smo se odločili podaljšati odpralni čas treh razstavnih prostorov Tolminskega muzeja.

TOLMINSKI MUZEJ V TOLMINU bo avgusta odprt vse dni v tednu: od ponedeljka do petka od 10.00 do 18.00, sobote, nedelje in praznik od 14.00 do 18.00.

ARHEOLOŠKI MUZEJ MOST NA SOČI,
ki se nahaja v pritličju tamkajšnje Osnovne šole, bo avgusta ob vikendih in prazniku odprt od 16.00 do 21.00.

ROJSTNA HIŠA SIMONA GREGORČIČA NA VRSNEM
je od 28. julija do konca avgusta od 10.00 do 17.00  odprta za obisk vse dni v tednu.

Vabljeni v planisnki raj in na obisk kulturnih zanimivosti Posočja. Obiščite zbirke muzeja s 70-letno tradicijo.