Tolminski zbornik 2020

Nakup v muzejski trgovini

Novi Tolminski zbornik

Z veseljem vam sporočamo, da je Tolminski zbornik 2020, ki je v založbi Občine Tolmin izšel konec preteklega leta, odslej moč kupiti tudi v trgovini Tolminskega muzeja. Zaradi ukrepov, povezanih s pandemijo, poteka prodaja zgolj preko muzejske spletne trgovine oziroma po predhodnem telefonskem naročilu.

Cena knjige znaša 30,00 evrov, stroški pošiljanja po pošti pa še dodatne 3,00 (za Slovenijo) oziroma 6,00 (za tujino) evrov.

Poleg Tolminskega zbornika 2020 je moč na enak način kupiti tudi številne publikacije Tolminskega muzeja. Med njimi vam posebej priporočamo zadnje tri:

- Prve posoške tovarne: Industrializacija Gornjega Posočja 1947-2000
- Od planine do Planike, zgodovinski pregled mlekarstva in sirarstva v Gornjem Posočju
- Cerkev v cerkvi, Zbornik prispevkov o arheoloških odkritjih v cerkvi sv. Lenarta v Volčah in zgodovini kraja

Nakup s telefonsko najavo: 05 381 13 60                           Spletni nakup

Lahko pa seveda muzej tudi obiščete. Za čas epidemije sicer veljajo posebni pogoji obiska, zato vas prosimo, da se držite tukaj navedenih priporočil.